Розділи

  • 27 червня 2018

  Оперативна інформація про захворюваність на кір у Вінницькій області

  Впродовж 26-го тижня 2018 року за оперативними даними  в області захворіли на кір 93 особи, із них 27 дорослих, та 66 дітей.

               Кількість захворілих в порівнянні з попереднім тижнем зросла на 9 %.                                                                                                                                  З початку поточного року  в області зареєстровано 748 випадків кору. Рівень захворюваності склав 47 випадків на 100 тис. нас. (по Україні 55 випадків на 100 тис. нас). Серед захворілих 442 дитини, що становить 153  на 100 тис. дитячого населення.

                Із всіх захворілих   61,5 %   не були щеплені проти кору.

                Випадки кору  реєструються   в більшості  адміністративних територіях  області за виключенням м.Ладижина та Оратівського району.

               Найбільше людей захворіли на кір в м. Вінниці (231 особа),  Тиврівському районі (103 особи), Козятинському районі (73 особи),  Шаргородському районі (47 осіб), Вінницькому районі (40 осіб), Барському районі (38 осіб).

               Впродовж 26 тижня спалахи кору не виникали. Летальних випадків не реєструвалось.

               Нагадуємо, що єдиним ефективним  засобом профілактики кору   є вакцинація. Безкоштовні щеплення можна робити усім дітям віком до 18 - ти років, які підлягають згідно Календаря щеплень, або які раніше не вакцинувались.

               На даний час в усіх лікувально-профілактичних закладах області,  які проводять щеплення,  є в наявності достатня кількість комбінованої вакцини проти кору. Залишки даного препарату складають 30 398  тис. доз.