Розділи

  • 08 серпня 2022

  Моніторинг радіаційного фону Вінницької області станом на 08.08.2022

  Контроль радіаційного фону на території області залишається пріоритетом для ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».

  В умовах війни гостро стало питання про збереження санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та захист довкілля регіону.

  Саме тому радіологічні дослідження такі актуальні та необхідні. Кожен хто дбає про особисту безпеку, продукцію власного господарства, благополуччя працівників організації та споживачів – може отримати необхідні дані радіологічних досліджень, звернувшись до ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб».

  Станом на 8 травня 2022 року ситуація щодо радіаційного гама-фону на Вінниччині лишається без змін та не несе загрозу життю та здоров’ю населення.

  Виміри проводяться в усіх районах області, а перевищень природного радіаційного фону не зафіксовано.

  Нагадуємо, що усі групи радіаційного спостереження і дозиметричного контролю, а також дезінфекційні бригади завжди готові взяти участь у проведенні відповідних лабораторних та інструментальних досліджень за зверненням територіальних органів ДСНС та військо-цивільних адміністрацій.

  Детальніше читайте на сайті та інших ресурсах ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України»

  http://cgz.vn.ua

  https://www.facebook.com/CDCVinnytsia

  https://www.youtube.com/channel/UClqgHWnGoo3My5OwHLj37eA

  https://www.instagram.com/cdc_vinnytsia