Розділи

  • 11 січня 2022

  Питання формування Стратегічного плану розвитку установи на 2022-2025 роки обговорювалось під час наради

  Керівники відокремлених структурних підрозділів ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» взяли участь у нараді щодо організації їхньої роботи у нинішньому році. Зібрання відбулось під головуванням очільниці Центру Лідії Діденко.

  Під час наради, обговорили важливі питання, пов’язані з плануванням роботи на 2022 рік, плануванням моніторингових досліджень. Основну  увагу учасники зосередили на обговоренні формування Стратегічного плану розвитку установи на 2022-2025 роки, як  багатоаспектного інтегрованого плану дій для досягнення цілей організації, це перелік довгострокових напрямів роботи і цілей. 
  "Стратегічне планування — це організаційний процес, спрямований на виявлення бажаних результатів у майбутньому і розробку настанов щодо прийняття рішень для того, щоб їх досягти. Стратегічне планування має на меті збудувати «місток» між місією, метою і цілями організації, зовнішніми силами (які неможливо контролювати) та внутрішніми ресурсами і спроможностями (які можна контролювати). У сучасних реаліях стратегічне планування — необхідне для забезпечення стійкості і виживання установи в цілому" - наголосила Лідія Олексіївна.

  Окрема увага  була закцентована на вакцинальній кампанії проти COVID-19 та виконанні планів рутинної вакцинації в умовах пандемії.