Розділи

    • 23 листопада 2021

    Фахівці ДУ «ВОЦКПХ МОЗ України» проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо заходів з профілактики коронавірусної хвороби

    Вінниччина продовжує перебувати у «червоній зоні» карантину. Фахівці ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», спільно зі спеціалістами ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області та з представниками Національної поліції, регулярно перевіряють заклади торгівлі та громадського харчування м. Вінниці щодо дотримання карантинних вимог та роботи в «червоній зоні».

    У період збільшення захворюваності на Covid-19 важливими є  заходи безпеки: соціальне дистанціювання, масковий режим,  та вакцинація.  Тому фахівці ДУ «ВОЦКПХ МОЗ України» проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо заходів з профілактики коронавірусної хвороби та необхідності проведення вакцинації від COVID-19.

    Серед найпоширеніших порушень, що фіксувалися контрольною групою, – відсутність «зеленого» ковід-сертифікату у працівників закладів,  масок у відвідувачів, використання не спиртовмісних антисептиків.