Розділи

  • 22 жовтня 2021

  Вакцинація у медичному коледжі: майбутні медики власним прикладом закликають щеплюватися від ковід

  Сьогодні, фахівці нашого закладу провели захід з промоції вакцинації для студентів Вінницького медичного фахового коледжу ім.акад. Д.К.Заболотного.

  Послухати про важливість вакцинації проти COVID-19 прийшли майже 160 здобувачів освіти 4 курсів – майбутніх медсестер, фельдшерів та лаборантів.

  Наталія Гриньова, лікар-епідеміолог Центру розповіла студентам, які вакцини від ковід доступні, про переваги вакцинації, спільно зі студентами спростовувала міфи щодо вакцин та відповіла на питання молоді.

  - Ви маєте прийняти правильне рішення про щеплення не тільки як громадяни, а як майбутні медики. Зробивши вакцинацію, ви станете прикладом для друзів, для своїх батьків, бабусів, дідусів. Поділіться корисною інформацією та переконайте їх зробити вакцинацію. Адже саме люди 50+ є в групі ризику важкого перебігу ковід, саме невакцинованими людьми заповнені реанімаційні ліжка в лікарнях»,- зазначила Наталія Гриньова.

   Одразу після лекції, аби отримати імунітет від ковіду, виявили бажання щепитися десятеро студентів та троє викладачів. Мобільна щеплювальна бригада ЦПСМД №3 пропонувала вакцини на вибір - Pfizer, AstraZeneca і CoronaVac.