Розділи

    • 23 вересня 2021

    У Вінниці третій день поспіль перевіряють дотримання правил карантину

    Маски є фізичною перешкодою між людиною і будь-яким вірусом. Вони допомагають  зупинити поширення  коронавірусу. Чи дотримуються маскового режиму та протиепідемічних норм у громадських місцях  та торговельних центрах перевіряли представники ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб» Держпродспоживслужби та правоохоронці.

    Спеціалісти працюють третій день поспіль. Сьогодні перевіряли чи дотримуються  карантинних правил у ТЦ «Метро», «Епіцентрі», «АТБ» та «Сільпо».

    Проводили інформаційно-роз`яснювальну роботу Людмила Крутікова - заступник начальника, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ВМУ ГУДПС у Вінницькій області, а також Олександр Козачишин - лікар-епідеміолог відділу контролю (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб ДУ «Вінницький обласний Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України». Фахівці перевіряли дотримання дистанції, наявність антисептиків та масок, а також надавали працівникам торговельних центрів методичну літературу та закликали вакцинувати  у колективах закладів якомога більшу частину працівників.