Розділи

  • 22 вересня 2021

  Другий рейд групи контролю з дотримання маскового режиму проходив у центральній частині м. Вінниці.

  Представники ДУ "Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб", Держпродспоживслужби та Нацгвардії відвідали супермаркети «Україночку», «АТБ», ринок «Урожай» та відділення «Приват Банку».

  Ірина Іванівна Лабунець, фельдшер санітарного відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ВМУГУДПС у Вінницькій області, підсумовуючи роботу рейду, прокоментувала:

  • В основному відвідувачі закладів, які ми сьогодні інспектували, притримуються маскового режиму. За інформацією адміністрації ринку «Урожай», 70% працівників ринку отримали  щеплення проти Covid-19. У ході роботи рейду перевіряємо у торгових залах наявність санітайзерів, розмітки про дистанціювання між покупцями, розпитуємо про вакцинацію серед персоналу, перевіряємо наявність захисних щитів на працівниках касових апаратів, уточнюємо кратність прибирання торгових приміщень, особливо у місцях масового перебування відвідувачів.

  Для сімейної пари вінничан-пенсіонерів Миколи та Ганни Олійник відвідати улюблений магазин «АТБ» та закупити необхідні та доступні по ціні товари – вже не проблема. Проте пара сумлінно дотримується маскового режиму і радить це робити іншим:

  • Ми з дружиною вакцинувалися, тож  цієї осені вже не так боязко відвідувати магазин, транспорт, базар, – коментує Микола Олійник. – Щеплення від коронавірусної хвороби ми з  жінкою зробили за порадою нашого сімейного лікаря. І вже отримали обидві дози вакциною CoronaVac.
  • Разом з перевіряючими функціями, проводимо з адміністрацією та працівниками, відвідувачами закладів і роз’яснювальну роботу, – наголошує Олександр Георгійович Козачишин, лікар-епідеміолог відділу контролю (спостереження) та профілактики інфекційних хвороб ДУ «Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України». – Надаємо методичну літературу та закликаємо вакцинувати у колективах закладів якомога більшу частину працівників, та про необхідність дотримання дистанціювання і обов’язкового використання засобів індивідуального захисту.