Розділи

  • 22 вересня 2021

  25 нових випадків штаму “Дельта” підтвердилися у Вінницькій області

  Минулого тижня ДУ « ВОЦКПХ МОЗ України» в референс- лабораторію вірусологічних досліджень Центру громадського здоров’я були направлені 25 зразків матеріалів відібраних у хворих жителів Вінницької області. В результаті проведення досліджень у всіх 25 зразках виявлений мутований штам коронавірусу Дельта.

  Загалом впродовж серпня –вересня мутований штам (Дельта )виявлений у 68 хворих  -  17 територіальних громад: Барській, Бершадській, Вінницькій, Гайсинській, Жмеринській, Козятинській, Іллінецькій, Могилів-Подільській, Муровано-Куриловецькій, Немирівській, Оратівській, Погребищенській, Теплицькій, Томашпільській, Чернівецькій, Хмільницькій та Шаргородській.

  З початку осені в області спостерігається стрімке зростання захворюваності на коронавірусну хворобу. Відтак цього тижня кількість захворілих зросла на 55%. За минулий тиждень в області підтверджено 925 випадків інфікування, серед них у 148 дітей. Тобто коронавірус почав у 2 рази частіше вражати дітей, порівняно з попереднім періодом.

  Станом на 2 вересня 2021 року на території області підтверджено 74422 випадки захворювання ,одужали 70890 особи. За останню добу одужали -71 особа. На даний час хворіє 1774 осіб ( в т. 230 дітей та 51 медик).

  Пам’ятайте! Найбільш дієвий засіб захисту від захворювання на COVID-19 є вакцинація. Усім, хто ще не вакцинувався від ковіду, радимо пошвидше це зробити. Не зволікайте, оберіть найближчий пункт чи центр вакцинації та отримайте щеплення у зручний для вас час разом зі своїми рідними!

   Повний перелік пунктів щеплень та центрів вакцинації населення: https://list.covid19.gov.ua/ .