Розділи

  • 03 вересня 2021

  Нарощування темпів тестування та роботи з контактними із COVID-19 - основні питання робочої онлайн-наради МОЗ України з регіональними Центрами контролю та профілактики МОЗ України

  За інформацією МОЗ України, в  країні спостерігається зростання  захворюваності на COVID-19. Зокрема, кількість нових випадків за тиждень зросла на чверть, а коефіцієнт виявлення випадків інфікування перевищив граничні для «зеленої» зони відсотки.

  «Жовтий» рівень епідемічної небезпеки запроваджується у тому випадку, коли  протягом трьох днів відсоток виявлених випадків становить 4% і більше від кількості обстежених.

  На Вінниччині рівень тестувань методом ПЛР та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 складає 707 на 100 тис. населення. Коєфіцієнт виявлення випадків  коронавірусу -  2,8 %, при середньодержавному показнику - 4,7%.

  Нагадуємо, що відповідно до наказу МОЗ України, №722 від 28.03.202 р (зі змінами) обов’язковому тестуванню  методом ПЛР підлягають особи з підозрою на коронавірус, ознаками ГРВІ та пневмоніями.