Розділи

  • 18 серпня 2021

  Сьогодні питання номер один – вакцинація населення

  Зустріч, яка сьогодні відбулася в кабінеті голови Жмеринської районної держадміністрації Інни Цимбал, зібрала за «круглим столом» освітян, керівників структурних підрозділів району та об’єднаних територіальних громад. У її роботі також взяли активну участь лікар-епідіміолог ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Наталя Гриньова та Катерина Гурмач, директор ТОВ «Еволюція смаку» групи компаній «Біоцид».

  –       Нинішній Жмеринський район після об'єднання трьох колишніх (Барського, Жмеринського та Шаргородського) налічує близько 166 тис. мешканців, – підкреслила Інна Цимбал.

  Голова райдержадміністрації коротко охарактеризувала стан розвитку закладів освіти району, адже основна тема круглого столу стосувалася питань якісної школи та готовності та спроможності до змін.

  Разом з тим, характеризуючи темпи вакцинальної кампанії проти  Covid-19, очільниця зауважила , що вчорашній день в плані вакцинації був антирекордним, і що становище необхідно кардинальним чином змінювати.   

  Наталія Гриньова ознайомила всіх присутніх з роботою, яка регулярно проводиться Вінницьким обласним Центром контролю та профілактики хвороб з медичними працівниками, освітянами, цільовими групами населення в різних куточках Вінниччини.  Лікар розповіла про вакцинацію проти COVID -19 в Україні, ознайомила з видами вакцин, якими проводяться нині щеплення на території нашого регіону. Окремо – про протипокази до щеплень. І висловила повну підтримку та готовність допомогти переконати тих, хто ще не встиг вакцинуватися від небезпечної хвороби у районах області.

  Керівники територіальних громад та освіти одностайно висловили необхідність та своєчасність такої співпраці, особливо напередодні початку нового навчального року, коли питання вакцинації вчителів сьогодні  номер один.

  Директор ТОВ «Еволюція смаку» групи компаній «Біоцид» Катерина Гурмач коротко ознайомила з засобами дезінфекції, які є безпечними у використанні у громадських місцях та дитячих колективах та знищують грибки, бактерії та віруси. Та можуть бути використані проти поширення коронавірусу CОVID-19 та  мають високий ступінь захисту дезактивації вірусів протягом 5-ти хв., що підтвердили відповідні тести, проведені на коронавірусі в лабораторіях «Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Громашевського НАМНУ.