Розділи

  • 10 березня 2023

  У Вінниці відбудеться “Здорова прогулянка” на свіжому повітрі

  У суботу, 18 березня, у Вінниці пройде Здорова прогулянка на свіжому повітрі, під час якої мешканці та гості міста зможуть навчитися скандинавській ходьбі разом з інструктором і провести час з користю для свого здоров’я. Вхід вільний.

  Захід розпочнеться о 13:00 у Центральному міському парку ім. Леонтовича на площі біля Літнього театру. Щоб потрапити в групу та спробувати скандинавську ходьбу з інструктором, необхідно зареєструватися https://forms.gle/bPD6yVhtGBfjwsMM7

  Прогулянки буде проходити 20 хвилин у групі по 15 осіб за спеціальним маршрутом. На площі біля Літнього театру зареєстровані учасники отримають спеціальні палки для скандинавської ходьби та навушники, щоб під час прогулянки слухати запальну музику та цікавий подкаст про здоров’я.

  Після скандинавської ходьби в усіх охочих буде можливість відвідати медичну зону: виміряти артеріальний тиск, перевірити рівень глюкози в крові, визначити індекс маси тіла, вакцинуватися від COVID-19 чи проконсультуватися з сімейним лікарем.

  На оздоровчий захід можна запрошувати батьків, друзів, колег — адже турбуватися про здоровʼя разом ще приємніше.

  Здорова прогулянка реалізується у межах регіональної комунікаційної кампанії з підтримки вакцинації від Covid-19, ініційована Міністерством охорони здоров’я та Центром громадського здоров‘я МОЗ України.