Розділи

  • 24 січня 2023

  Сьогодні в Могилів-Подільській територіальній громаді в рамках проєку Розбудова стійкої системи громадського здоров’я відбувся круглий стіл “Співпраця задля захисту громади від інфекційних хвороб”.

  Круглий стіл має на меті об’єднати обласних експертів з імунізації, керівництво ТГ, освітян, медиків та масмедіа задля кращого інформування населення про вакцинопрофілактику, психічне здоров'я, а також більш активного залучення дітей та дорослих до щеплень проти вакцинокерованих інфекцій, у тому числі проти COVID-19.

  Представники Проєкту у громаді презентували основні напрямки роботи. Круглий стіл відбувся за участі фахівців ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хороб».

  Під час зустрічі дійшли висновку, що представники різних сфер мають спільно працювати задля зміцнення здоров'я населення: проводити роз'яснювальну роботу, інформувати батьків щодо важливості дотримання Національного календаря вакцинації, розвіювати міфи, які виникають навколо імунопрофілактики і намагатися наблизити послуги з вакцинації до населення.

  #vnvaccine

  #vaccoalition

  _____________________________________

  Проєкт Розбудова стійкої системи громадського здоров’я фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID - US Agency for International Development) і виконується організацією Pact у партнерстві зі Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я (Swiss Tropical and Public Health Institute (Swiss TPH)), Оверсіз Стратіджик Консалтінг (OSC), Європейський інститут політики громадського здоров’я - ЄІПГЗ та за участю Шкіл громадського здоров’я Університету Темпл, Університету Дрексель та Федерацї охорони здоров’я Філадельфії, а також громадської спілки Коаліція за Вакцинацію на підтримку

  Міністерство охорони здоров'я України та Центр громадського здоров’я України.