Розділи

  • 28 березня 2019

  Про обласну нараду ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України»

  За участю  керівників  відокремлених  структурних підрозділів (ВСП), завідувачів   санітарно - гігієнічними, мікробіологічними  лабораторіями та  бухгалтерів  21 березня 2019року відбулась  нарада  ДУ « ВОЛЦ МОЗ України».

           На  нараді були  детально  розглянуті    результати моніторингу і оцінки (МіО) та удосконалення проведення  епідеміологічного  спостереження (нагляду) за інфекційними  та неінфекційними хворобами.

           У всіх виступах акцентувалась увага на важливості використання   результатів   лабораторних  досліджень, вимірювань факторів  середовища життєдіяльності  людини та вплив їх на стан здоров`я  населення.

           Ішлося, що на протязі  останнього півроку лабораторії ОЛЦ пройшли акредитацію в НААУ на відповідність стандарту  ISO 17025 і оцінку на технічну компетентність в ЦГЗ МОЗ України та необхідності покращення рівнів системи якості лабораторій ВСП. Важливості проведення своєчасної оцінки можливостей та визначення технічної компетентності при проведенні вимірювань (досліджень) в сфері законодавчо регульованої метрології лабораторій відокремлених структурних підрозділів.

           По розглянутим  питанням  прийняте  відповідне   рішення.