Розділи

  • 22 вересня 2022

  Специфічна профілактика грипу та COVID-19 в епідсезон грипу та ГРВІ 2022/2023

  Чому необхідно вакцинуватись від грипу та COVID-19? Яка ситуація з вакцинацією проти COVID-19 та грипу в Україні? Як комунікувати з населенням у питаннях вакцинації, с зокрема з пацієнтами з груп ризику? На ці та інші питання відповідали під час онлайн-семінару «Специфічна профілактика грипу та COVID-19 в епідсезон грипу та ГРВІ 2022/2023». Спікерами виступили: Андрій Пашинний, керівник відділу імунізації ЦГЗ та Ірина Волошина, д.мед.н, сімейна лікарка, представниця Оперативного штабу з вакцинокерованих інфекцій МОЗ.

  Вебінар був організований Центром громадського здоров’я МОЗ України.
  В онлайн-заході взяли участь фахівці відділу імунізації та відділу комунікації Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб.
  Мета вебінару – покращити обізнаність в питаннях імунізації проти грипу, ГРВІ та COVID-19.

  Під час онлайн-заходу учасники розглянули циркуляцію штамів грипу в епідсезоні 2022/2023, обговорили ситуацію з вакцинацією проти грипу, COVID-19, а ще обговорили наявність вакцин в регіонах. Також спікери відповідали на численні питання учасників.

  Нагадаємо, що кількість випадків захворювання на COVID-19 на Вінниччині зростає. Тому, як зазначала у доповіді Ірина Волошина, варто подбати про вакцинацію, особливо в період воєнних дій. Адже щеплення запобігає тяжкому перебігу захворювання і допомагає зменшити навантаження на медичну систему.

  Більше інформації:

  www.cgz.vn.ua

  https://youtube.com/channel/UClqgHWnGoo3My5OwHLj37eA

  https://www.instagram.com/cdc_vinnytsia

  https://www.facebook.com/CDCVinnytsia